У Франківську на фестивалі виступить зірка світової оперної сцени Олена Бєлкіна

З 8 до 12 червня в Івано-Франківську відбудеться Міжнародний мультикультурний фестиваль Porto Franko Гогольфест. Зокрема, виступатиме відома у всьому світі оперна співачка Лєна Бєлкіна. Концерт планують провести у приміщенні залізничного вокзалу.

Про це розповів Ілля Разумейко, куратор напрямку експериментальної та класичної музики на фестивалі, пишуть Версії з посиланням на Галку.

«Серед наших артистів – Олена Бєлкіна, одна з найвідоміших у світі українських оперних співачок. Вона сама з Криму. Представляє Україну на всіх провідних оперних сценах світу. Вона співала у Римі, Токіо, Відні. У віці 22-ох років стала найбільш юною українською співачкою, яку взяли солісткою. Вона була солісткою Віденської опери. У віці 24-ох років знялася у фільмі-опері «Попелюшка» з музикою Джоаккіно Россіні, який був показаний у 150 країнах світу. Зараз вона співає провідні партії на провідних оперних сценах.

Ми дуже раді, що вона долучилася. Буде співати барокову програму у супроводі івано-франківського оркестру «Harmonia Nobile». І цей концерт буде відбуватися у приміщенні залізничного вокзалу Івано-Франківська. Це така ексклюзивна акція», – розказав Ілля Разумейко.

Posted on 10 Травня, 2016 in Uncategorized, Новини

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to Top