КАСТИНГ

 

 

З 17 по 19 травня в Києві у Будинку вчених НАН (вул. Володимирська, 45) пройде масштабний кастинг оперних виконавців, що не має аналогів в Україні. Ініціатором безпрецедентного проекту виступило «Українське класичне артистичне агентство», яке співпрацює з найвідомішими оперними театрами світу. Засновниками компанії є генеральний продюсер Secret Service ЕА Михайло Ясинський, оперний режисер Віталій Пальчиков, а також один з найуспішніших баритонів сучасності Андрій Бондаренко, відомий у всьому світі своїм чарівним тембром і бездоганним фразуванням. Основна мета відбору – відкрити нові імена оперної сцени.

Кастинг відбудеться у два етапи. В першому турі оцінювати виступи претендентів будуть продюсер Михайло Ясинський і один з найбільш визначних експертів у світі оперного мистецтва Олівер Кларк, який працює з багатьма успішними артистами сучасної опери. За спиною Олівера колосальний досвід, який став міцним фундаментом для успішної кар’єри: роль засновника O W L Artist Management, співпраця з Шотландською оперою, а також оперними театрами Лондона, Відня, Лісабона і Флоренції як радника з репертуару і кастингу артистів.
В рамках кастингу Олівер Кларк проведе майстер-клас на тему «Роль професійного менеджменту в світовому класичному мистецтві».

Найяскравіші і талановиті виконавці першого етапу відбору отримають пропозицію співпраці і зможуть підписати контракт з «Українським класичним артистичним агентством». Вже цієї осені для них буде організовано кастинг в Києві за участю європейських агентів і представників найпрестижніших театрів Європи: Bergen National Opera, La Monnai Brusseles, Teatro Sao Lisbon, Liceu Barcelona і Zurich Opera Studio.

Обов’язкові умови для участі в кастингу:

• пройти попередній запис;
• подати онлайн-заявку не пізніше 8 травня 2017 року;
• заповнити on-line анкету
• подати резюме українською та англійською мовами;
• підготувати чотири арії;
• внести вступний внесок у розмірі 500 грн. (Для участі у відбірковому етапі).

Учасниками проекту можуть стати професійні оперні виконавці віком від 18 років, артисти музичних театрів, студенти початкових і останніх курсів вищих музичних навчальних закладів. Участь у кастингу – унікальний шанс для оперних співаків і співачок, які бажають побудувати кар’єру в Європі і стати зірками світової сцени!

Запис на кастинг завершено

 

Back to Top