Незважаючи на свою молодість, Андрій вже брав участь в Зальцбурзькому фестивалі, виступав в Карнегі-холі, Уїгмор-холі, Глайндборнскому фестивалі і в складі його гастрольної трупи, в Театрі Колумба в Буенос-Айресі, Кельнському і Сіднейському оперних театрах, Пермському державному оперному театрі і Маріїнському театрі. Дебютував в партії Біллі в опері «Біллі Бадд», яка вперше поставлена в Росії (Михайлівський театр, Санкт-Петербург). Виконував партії в театрально-оперному проект «Варіації Джакомо» з Джоном Малковичем і гастролював з Ларисою Гергієвою. Брав участь в проекті «Зальцбурзький фестиваль молодих виконавців», у ході якого представив на фестивалі сцени з опер «Ромео і Джульєтта» Шарля Гуно під керуванням Яннік Незе-Сегена і «Соловей» в супроводі оркестру Айвора Болтона. Брав участь у записі опер «Дон Жуан» (заголовна партія) і «Одруження Фігаро» (Граф) для Sony Classics. Записав романси Сергія Рахманінова з піаністом Єном Бернсайдом в Единбурзькому Квінс-Холі для Delphian Records, а також широко відому сюїту «Поручик Кіже» для лейбла BIS.
Крім того, Андрій став переможцем вокального телешоу 2011 BBC Cardiff Singer of the World, дипломантом українського конкурсу «Нові українські голоси», переможцем міжнародного вокального конкурсу «Мистецтво в ХХI столітті» (Ворзель, Україна), переможцем Міжнародного вокального конкурсу ім. Римського-Корсакова (2006 г., Санкт-Петербург), Всеросійського конкурсу-фестивалю молодих вокалістів ім. Надії Обуховой (2008 г.) та VII Міжнародного вокального конкурсу ім. Станіслава Монюшка (2010 р).
Андрій народився в 1987 р в м Кам’янець-Подільському, Україна.
Соліст Маріїнської академії молодих оперних співаків протягом 8 років. У 2003 році вступив до Національної музичної академії ім. Чайковського в Києві, Україна, на клас вокалу, а в 2004 р продовжив навчання по класу вокалу у Київській консерваторії. Потім став солістом Національної філармонії України.
Закінчив Національну музичну академію ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «театральне мистецтво» і кваліфікацією «режисер музичного театру» (2009, курс професора В.Курбанова).
Навчаючись на 4 курсі, на сцені Оперної студії Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського здійснив постановку опери «Джанні Скіккі» Дж.Пуччіні (2008), яку було включено до діючого репертуару оперної студії. Дипломною роботою молодого режисера стала опера «Розумниця» К.Орфа (2009).
2009-2011 – режисер театральних заходів та свят Київського муніципального академічного камерного хору «Хрещатик». У жовтні 2009 на сцені Національної філармонії України у постановці В.Пальчикова відбулася прем’єра хорової опери Лесі Дичко «Золотослов». Опера прозвучала у виконанні хору «Хрещатик» та Камерного хору Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України за участі солістів, драматичних акторів та студентів Національного університету театру, кіно і телебачення. У 2010 поповнив репертуар хору «Хрещатик» постановками театралізованих хорових дійств «Жди меня» та «Українські романси».
Від 2011 – режисер Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.
У лютому 2011 поставив оперу Дж.Верді «Травіата» для гастролей Київського муніципального академічного театру опери і балету в Швейцарії, а у листопаді – нове прочитання опери на сцені театру. Ця вистава була удостоєна премії “Київська пектораль” у номінації “краща музична вистава року”, а постановник здобув диплом у номінації “краща режисерська робота”.
Здійснив постановки: комічної опери «Розумниця» К.Орффа (2013), освітньої програми “Оперна абетка для дітей та їхніх батьків, або У пошуках загублених нот”, музично-драматичної вистави “Весь світ – Шекспір” (обидві – 2014), мюзиклу “Пригоди Гекльберрі Фінна” Ж.Колодуб та Л.Колодуба (2015).
Михайло Ясинський – продюсер, медіа-консультант, власник і директор компанії “Ноти та банкноти” (Secret Service Entertainment Agency). Навчався в Запорізькому музичному училищі імені Платона Майбороди по класу вокалу.
Агентство Михайла Ясинського реалізувало безліч проектів, від виробництва і презентацій музичного відео, розробки і реалізації розважальних проектів до широкомасштабних промо кампаній виконавців зі світовим ім’ям і великих гастрольних турів.
Серед масштабних проектів Ясинського: відкриття виставки-музею досягнень братів Кличко, PR та інформаційний супровід концертів в Україні таких зірок, як Madonna, Muse, Red Hot Chili Peppers, Ray Horton, проведення та презентація музичної кіно-новели Mademoiselle Zhivago, головну роль в якому виконала Lara Fabian.
Ясинський здійснював піар підтримку на “Євробаченні-2009”: інформаційний супровід учасниці від України Світлани Лободи, в підготовчий період і під час конкурсу, організація прес-конференцій, брифінгів та презентацій. Також був креативним директором міжнародного соціального проекту проти насильства над жінками за участю LOBODA і Патрісії Каас “Скажи “Ні!” Насильству в сім’ї”.
Силами Ясинського також було забезпечено: інформаційний супровід фіналу ювілейного ХХ-го національного конкурсу краси “Міс Україна 2010”, фінал конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2011”. Також – організація прес-конференції та інформаційний супровід показу колекції Стефана Роллана “Осінь-зима 2010/2011”. Крім того – створена і реалізована промо-кампанія для Noel Gallagher в Києві та інформаційний супровід кампанії. Також – інформаційний супровід протягом всього туру “Blue”, концертного шоу групи, організація інтерв’ю та прес-конференцій.
У 2014 році Михайло надав активну інфо і піар підтримку футбольного матчу “За мир і єдність” за участю команд ВСУ і зіркової футбольної команди “Маестро”.
Михайло Ясинський відомий співпрацею з багатьма представниками культури і шоу-бізнесу, серед яких Наталя Могилевська, Потап і Настя, Алан Бадоєв, Макс Барських, LOBODA. Раніше був продюсером LOBODA, на сьогоднішній момент – Олі Полякової.
Михайло також є продюсером музичного видавництва «Пан Коцький», що спеціалізується на випуску музичних казок для дітей українською мовою.
Є автором антикризового майстер-класу “Жити, творити, любити в кризу”, орієнтованого як на артистів, їх менеджмент та колег-продюсерів, так і на широкий загал.
Коментарі закрито.